sobota, 12 września 2015

Studium medyczne + wasze pytania

Cześć! Na samym początku chciałam bardzo podziękować osobą które biorą udział w moim konkursie na blogu,bardzo cieszę się jak widzę każdy kolejny komentarz :) Mam nadzieję że powoli mój blog się rozwija i zaczyna istnieć!

Jak wiecie lub nie,w tym roku podchodziłam do matury... Niestety nie udało mi się z matematyki,zabrakło mi dosłownie 1 pkt. Tak wiem można się załamać tym bardziej że jest to tylko 1 pkt. No ale nic,nie należy się nigdy poddawać i zapisałam się na poprawkę która odbyła się pod koniec sierpnia. Byłam pewna że nie zdałam a tu taka niespodzianka,odebrałam wczoraj wyniki i otrzymałam tzw.świadectwo dojrzałości! Bardzo się cieszę chociaż na chwilę obecną matura nie jest mi potrzebna ponieważ zaczęłam uczyć się w Studium Medycznym na kierunku Technik usług kosmetycznych. Nauczanie trwa 2 lata i co najważniejsze największy nacisk kładą na zajęcia praktyczne. Dopiero leci drugi tydzień ale jestem bardzo zadowolona. Mam do Was także propozycję. Z racji tego że każda osoba dba o siebie i o swój wygląd,ma także wiele pytań z tym związanych. Internet nie raz jest dobrym źródłem wiedzy lecz nie zawsze. Jak wiecie możecie tam wszystko napisać nie ważne czy jest to prawda czy nie. W szkole mam styczność z osobami bardzo wykształconymi w danym zawodzie np.Kosmetolog,dermatolog. Jeżeli miałybyście jakieś pytanie co do np.stosowania jakiś kosmetyków na dany rodzaj cery lub jakieś inne pytania to piszcie mi w komentarzach a jeżeli nie chcecie udostępniać ich publicznie piszcie na patrycjapati96@gmail.com. Każdemu postaram się pomóc!

Wiele osób źle podchodzi do nawet najprostszych czynności takich jak np.demakijaż
Może wydawać się to śmieszne,ponieważ co może być trudnego w demakijażu jednak bywają nawet w tej czynności problemy :)


Pozdrawiam i mam nadzieję że mój mały pomysł wypali :*

Zapraszam także na mojego aska jeżeli chcecie zadań pytania anonimowo :)

4 komentarze:

 1. Hm, wlasnie jestem z tych nowo przybylych z okazji konkursu, ale zostaję na dluzej bo zawsze na kazdym blogu ktory obserwuję są jakieś super wskazówki. Co do tego złego demakijazu - napiszesz post o tym? Bardzo jestem ciekawa :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja miałam zdaną maturę ale poszłam na studium farmaceutyczne i na egzaminie praktycznym zaprakło mi dosłownie 2 pkt (zaliczenie od 75%) więc przysłowiowy żal du ścisnął. ale na poprawie rok później udało się na 95% mimo ,że już olałam sprawę. Planujesz jeszcze coś zrobić jeszcze coś zrobić z nowo dostanym papierkiem?

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajnie, że chcesz się podzielić swoją wiedzą i pomóc innym:) Gratki z okazji zdobycia matury.

  OdpowiedzUsuń
 4. Matematyka to moja zmora, jestem zmuszona do rozszerzania jej (jestem na biochemie, do wyboru miałam dodatkowo matmę lub fizykę, wybrałam mniejsze zło) i dosłownie nad nią płaczę. Cieszę się, że zdałaś poprawkę :) Nie wiem, czy to się zalicza do kategorii, ale mam pytanie związane z paznokciami... Wiesz może, dlaczego po pomalowaniu paznokci tworzą mi się na nich ciemne kropki? Jakby pęcherzyki powietrza, ale naprawdę ciemne i gęste. Mam odżywkę, dwie warstwy lakieru i nawierzchniówkę. Może to przez ten nawierzchniowy właśnie? Bo zrobił się dość gęsty :/
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz oraz obserwację bardzo dziękuję :)
Postaram się odwdzięczyć tym samym.